Polecane obiekty

Chłopy Atrakcje Turystyczne

Plaża »

Plaża w Chłopach to największa atrakcja turystyczna tej miejscowości - jest czysta, szeroka i piaszczysta. Przy plaży znajduje się pas wydm otoczony sosnowym lasem. więcej »

 • Wejścia od ul. Kapitańskiej

Przystań rybacka »

Przystań rybacka - nie ma tu portu na rzece, więc przystań jest położona przy plaży, w centrum miejscowości. Na plaży stoją barwne łodzie rybackie, które są często odwiedzane przez letników pragnących zjeść rybę prosto z morza - w smażalniach przy plaży można zjeść świeżo złowioną, smażoną lub wędzoną rybę. więcej »

 • 76-034 Chłopy, Kapitańska 47

Molo w Chłopach »

W Chłopach 2015 zostało wybudowane 60-metrowe molo przy przystani rybackiej. Obok promenady w Mielnie i Sarbinowie, to nowe ulubione miejsce spacerów turystów. Dodatkowo można kupić świeże ryby. więcej »

 • 76-034 Chłopy, ul. Kapitańska 47

Zabytkowa miejscowość »

Zabytkowa miejscowość - Chłopy jako cała miejscowość wpisana jest do rejestru zabytków ze względu na zachowany tutaj stary układ zabudowy oraz wiele zabytkowych chałup szachulcowych. Układ urbanistyczny Chłopów składa się z siedmiu ulic przy których stoją zabytkowe domy. więcej »

Ścieżka historyczna »

Na terenie miejscowości, wzdłuż ul. Kapitańskiej można spotkać tablice historyczne pokazujące i opisujące wygląd Chłopów z dawnych lat. Dużym zainteresowaniem turystów cieszy się mapa przedstawiająca Chłopy z 1930 roku. Opisuje on... więcej »

 • 76-034 Chłopy, ul. Kapitańska

Siłownia plenerowa i plac zabaw »

Niedawno powstałą atrakcją jest siłownia plenerowa, która znajduje się tuż przy ul. Morskiej. Siłownia wyposażona jest w 16 urządzeń do ćwiczeń, z których jednocześnie mogą korzystać 32 osoby. Posiada również 2 stanowis... więcej »

 • 76-034 Chłopy, ul. Morska

Obelisk 16-ty Południk »

Obelisk 16-ty Południk Będąc w Chłopach lub przejazdem na trasie nadmorskiego szlaku rowerowego (czerowny), ok. 300m w kierunku Mielenka można zobaczyć miejsce, gdzie przebiega 16 południk geograficzny. Miejsce to oznaczone jest kamie... więcej »

 • 76-034 Chłopy, ul. Kapitańska 57
 • +48 664 365 205

Szlak turystyczny E9 »

Nadmorski Szlak Turystyczny przebiega również przez miejscowość Chłopy. Szlak jest oznaczony kolorem czerwonym, a jego trasa przebiega z Pleśna przez Gąski (latarnia morska), Sarbinowo, Chłopy, Mielno, Unieście, Łazy do miejscowości Dąbki. więcej »

 • 76-034 Chłopy, ul. Kapitańska 47

Szlaki rowerowe »

Przez Chłopy prowadzi kilka szlaków rowerowych, którymi proponujemy wybrać się na wycieczki: Mała Pętla, Duża Pętla Wiatrakowa, Międzynarodowy Szlak Nadmorski R-10, Rowerowy Szlak Pałaców, Droga rowerowa Mielno - Koszalin więcej »

 • Chłopy

Escape Room Chłopy »

Escape Room w Chłapowie znajduje się przy ulicy Kapitańskiej. Jest to ciekawy sposób na spędzenie czasu w gronie rodziny lub przyjaciół. Grupa 2-5 uczestników musi zdobyć skarby i rozwiązać łamigłówki by wydostać się z pomieszczenia. więcej »

 • 76-034 Chłopy, ul. Kapitańska 25 i 53
 • 885 614 301

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 »

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Wizyt: 696 119, Dziś: 325, Osób online: 7

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem