Atrakcje Chłopy - Atrakcje Przyrodnicze

Przystań rybacka »

Przystań rybacka - nie ma tu portu na rzece, więc przystań jest położona przy plaży, w centrum miejscowości. Na plaży stoją barwne łodzie rybackie, które są często odwiedzane przez letników pragnących zjeść rybę prosto z morza - w smażalniach przy plaży można zjeść świeżo złowioną, smażoną lub wędzoną rybę. więcej »

  • Kapitańska 47, 76-034 Chłopy

Molo w Chłopach »

W Chłopach 2015 zostało wybudowane 60-metrowe molo przy przystani rybackiej. Obok promenady w Mielnie i Sarbinowie, to nowe ulubione miejsce spacerów turystów. Dodatkowo można kupić świeże ryby. więcej »

  • ul. Kapitańska 47, 76-034 Chłopy

Ścieżka historyczna »

Na terenie miejscowości, wzdłuż ul. Kapitańskiej można spotkać tablice historyczne pokazujące i opisujące wygląd Chłopów z dawnych lat. więcej »

  • 76-034 Chłopy, ul. Kapitańska

Ogrody Tematyczne Hortulus »

Ogrody Tematyczne Hortulus to idealne miejsce dla miłośników natury. Jest to kompleks ogrodów pokazowych tworzonych już od ponad 25 lat z miłości do natury i z potrzeby dzielenia się tym, co piękne z innymi. więcej »

  • ul. Dobrzyca 76, 76-038 Dobrzyca,
  • 94 318 13 18

Obelisk 16-ty Południk »

Obelisk 16-ty Południk Będąc w Chłopach lub przejazdem na trasie nadmorskiego szlaku rowerowego (czerowny), ok. 300m w kierunku Mielenka można zobaczyć miejsce, gdzie przebiega 16 południk geograficzny. Miejsce to oznaczone jest kamie... więcej »

  • 76-034 Chłopy, ul. Kapitańska 57
  • +48 664 365 205

Szlak turystyczny E9 »

Nadmorski Szlak Turystyczny przebiega również przez miejscowość Chłopy. Szlak jest oznaczony kolorem czerwonym, a jego trasa przebiega z Pleśna przez Gąski (latarnia morska), Sarbinowo, Chłopy, Mielno, Unieście, Łazy do miejscowości Dąbki. więcej »

  • 76-034 Chłopy, ul. Kapitańska 47

Szlaki rowerowe »

Przez Chłopy prowadzi kilka szlaków rowerowych, którymi proponujemy wybrać się na wycieczki: Mała Pętla, Duża Pętla Wiatrakowa, Międzynarodowy Szlak Nadmorski R-10, Rowerowy Szlak Pałaców, Droga rowerowa Mielno - Koszalin więcej »

  • Chłopy

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 »

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Jezioro Jamno »

Jezioro pozwala na uprawianie sportów wodnych oraz wędkarstwa. Dominującymi gatunkami ryb w wodach Jamna są: leszcz, sandacz, węgorz europejski. więcej »

Unieście »

W Unieściu, przy ulicy Rybackiej (przy plaży), znajduje się Przystań Rybacka. Stacjonują tam łodzie rybackie, można też zakupić rybę prosto z morza lub świeżo wędzone węgorze, łososie, halibuty, śledzie i inne ryby. więcej »

Gąski »

Decydując się na noclegi w Chłopach, Gąski możesz odwiedzać prawie codziennie. Odległość między Chłopami a Gąskami to tylko 5 km. więcej »

Ustronie Morskie »

Miejscowość jest typowym kurortem nadmorskim, tak więc, troskliwie przygotowywane co roku w miejscowości Ustronie Morskie noclegi są różnorodne i liczne. więcej »

Kołobrzeg »

Kołobrzeg oprócz centrum uzdrowiskowego jest także regionalnym ośrodkiem kulturalnym. W okresie letnim odbywają się tu liczne koncerty popularnych muzyków i kabareciarzy. więcej »

Wizyt: 749 048, Dziś: 25, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem