G±ski

G±ski

G±ski s± mał±, letniskow± miejscowo¶ci± położon± na zachodnim wybrzeżu, w gminie Mielno. Od zachodu najbliższe G±skom jest Ustronie Morskie, kieruj±c się na wschód trafimy do miejscowo¶ci Sarbinowo i Chłopy.

Co ciekawego można zobaczyć w G±skach?

PLAŻA

Plaża w G±skach jest czysta, cicha oraz co najważniejsze bardzo szeroka. Te plaże ceni± sobie przede wszystkim osoby, które lubi± ciszę i spokój. To idelane miejsce dla rodzin z dziećmi. Plaża w G±skach jest oddalona od zgiełku, tętni±cych życiem miast i ci±głego biegu. To wspaniałe miejsce na relaks. 

LATARNIA MORSKA (ul. G±ski 41, tel. 604 803 266)

Największ± atrakcj± w G±skach jest druga co do wielko¶ci w Polsce latarnia morska (51,2 m wysoko¶ci) zbudowana w 1878r. Latarnia jest udostępniona do zwiedzania - można z jej szczytu podziwiać piękn± panoramę, pod latarni± zlokalizowane s± sklepiki z pami±tkami oraz bary.

Ceny biletów:
  • 8 zł - normalny
  • 6 zł - ulgowy (przysługuje dzieciom i młodzieży do lat 18)

PAŁAC MORSKI (ul. G±ski 14, tel. 502 623 722)

Pałac morski, to obecnie oddalony o około 900 metrów całoroczny o¶rodek wczasowy, którgo historia sięga XIX wieku. Obiekt otacza abytkowy park, w którym króluj± najszlachetniejsze korony drzew, takich jak: buki, cyprysiki groszkowe czy srebrzyste klony. W o¶rodku dostępnych jest 90 miejsc noclegowych. 


Ostatnia aktualizacja - listopad 2018 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.chlopy.pl nie odpowiada.

Komentarze

Dodaj komentarz
    Brak komentarzy użytkowników
Aby dodać swój komentarz, wypełnij poniższe pola. Pola oznaczone gwiazdk± s± obowi±zkowe.

Wizyt: 749 046, Dzi¶: 23, Osób online: 2

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wy¶lij mailem