Atrakcje Turystyczne

Plaża

Plaża w Chłopach to największa atrakcja turystyczna tej miejscowości - jest czysta, szeroka i piaszczysta. Przy plaży znajduje się pas wydm otoczony sosnowym lasem. więcej »

Wejścia od ul. Kapitańskiej

Przystań rybacka

Przystań rybacka - nie ma tu portu na rzece, więc przystań jest położona przy plaży, w centrum miejscowości. Na plaży stoją barwne łodzie rybackie, które są często odwiedzane przez letników pragnących zjeść rybę prosto z morza - w smażalniach przy plaży można zjeść świeżo złowioną, smażoną lub wędzoną rybę. więcej »

ul. Kapitańska 47

Molo w Chłopach

W Chłopach 2015 zostało wybudowane 60-metrowe molo przy przystani rybackiej. Obok promenady w Mielnie i Sarbinowie, to nowe ulubione miejsce spacerów turystów. Dodatkowo można kupić świeże ryby. więcej »

Szlaki rowerowe

Przez Chłopy prowadzi kilka szlaków rowerowych, którymi proponujemy wybrać się na wycieczki: Mała Pętla, Duża Pętla Wiatrakowa, Międzynarodowy Szlak Nadmorski R-10, Rowerowy Szlak Pałaców, Droga rowerowa Mielno - Koszalin więcej »

Siłownia plenerowa i plac zabaw

Niedawno powstałą atrakcją jest siłownia plenerowa, która znajduje się tuż przy ul. Morskiej. więcej »

ul. Morska

Obelisk 16-ty Południk

Będąc w Chłopach lub przejazdem na trasie nadmorskiego szlaku rowerowego (czerowny), ok. 300m w kierunku Mielenka można zobaczyć miejsce, gdzie przebiega 16 południk geograficzny. więcej »

ul. Kapitańska 57

Escape Room Chłopy - Skarb Pirata

Escape Room znajduje się przy ulicy Kapitańskiej. Jest to ciekawy sposób na spędzenie czasu w gronie rodziny lub przyjaciół. Grupa 2-5 uczestników musi zdobyć skarby i rozwiązać łamigłówki by wydostać się z pomieszczenia. więcej »

ul. Kapitańska 25 i 53

Escape Room Mielno - Monster House

Kolejne z miejsc, które warto odwiedzić będąc w Chłopach. Jest to idealna alternatywa na niepogodę. więcej »

ul. Słoneczna 1, Mielno

Park Linowy - Tukan

Park Linowy Tukan to świetna zabawa dla najmłodszych, ale i dla tych trochę starszych. więcej »

ul. Chmielna 4, Mielno

Ogrody Tematyczne Hortulus

Ogrody Tematyczne Hortulus to idealne miejsce dla miłośników natury. Jest to kompleks ogrodów pokazowych tworzonych już od ponad 25 lat z miłości do natury i z potrzeby dzielenia się tym, co piękne z innymi. więcej »

ul. Dobrzyca 76, 76-038 Dobrzyca,

Szlak turystyczny E9

Nadmorski Szlak Turystyczny przebiega również przez miejscowość Chłopy. Szlak jest oznaczony kolorem czerwonym, a jego trasa przebiega z Pleśna przez Gąski (latarnia morska), Sarbinowo, Chłopy, Mielno, Unieście, Łazy do miejscowości Dąbki. więcej »

Rejsy Statkiem MILA

Spędzając wakacje w Chłopach warto się wybrać w rejs statkiem po jeziorze Jamno. więcej »

ul. Chrobrego 32, Mielno

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »