Opis

Zapraszamy Państwa do spędzenia wczasów nad morzem w miejscowości Chłopy. To najurokliwsza miejscowość letniskowa nad morzem. Jest to wieś rybacka, która dopiero w tym wieku zaczęła się dynamicznie rozwijać.

Jest tu cicho, dziko, spokojnie. Fantastycznie. Wszędzie jest blisko. Do morza 500 metrów, do sklepu i jadalni 200 metrów, do restauracji 300 metrów.

Wyposażenie

Posiadamy ogrodzoną działkę 510 m2, na której znajdują się 2 domki drewniane cztero- i sześcioosobowe i dwa domki holenderskie cztero- i sześcioosobowe. Domki są wyposażone w garnki, talerze, kubki, szklanki i sztućce. W sezonie (lipiec-wrzesień) rozkładamy basen, bo może komuś zbrzydnie słona woda morska ;-) Przy każdym domku grill, coby sobie wieczorową porą posiedzieć przy kiełbasce lub innych specjałach.

Do dyspozycji dzieciaków jest równie trampolina i "zakątek" zabaw, gdzie są klocki, kredki i inne zajmujące czas rzeczy. 

Cennik

Domek czteroosobowy do 260 PLN/ doba.

Domek sześcioosobowy do 320 PLN/doba.

Pościel w cenie wynajmu. 

W maju, czerwcu i we wrześniu ceny do negocjacji :-) 


UWAGA!!

Doba hotelowa trwa od godz.13:30 w dniu przyjazdu do 11.00 w dniu wyjazdu.

Galeria


Domek holenderski 4osobowy

Domek drewniany 6osobowy

Domek holenderski 6osobowy

Domek drewniany 4osobowy

Wyślij zapytanie

Domki NATANI

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego "NATANI" ANITA PIWOŃSKA, Parkowa 13, 62-052, Głuchowo, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.amorzechlop...
159 wyświetleń w 2023r.
Domki NATANI

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu chlopy.pl

+48 506 133 711
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00