Atrakcje w Chłopach

(27)

Plaża w Chłopach Miejscowość Chłopy może poszczycić się czystą i szeroką plażą, która zachęca odwiedzających ją turystów do kąpieli morskich i słonecznych. Przy plaży znajduje się pas w... więcej »

Wejścia od ul. Kapitańskiej

Przystań rybacka w Chłopach Przystań rybacka jest położona przy plaży w centrum miejscowości Chłopy. Na plaży stoją kolorowe kutry rybackie, które są często odwiedzane przez letników pr... więcej »

ul. Kapitańska 47

Kolejną atrakcją wypoczynkowej miejscowości Chłopy jest nowo wybudowane 90-metrowe molo. W okresie letnim o każdej porze dnia wczasowicze chętnie korzystają z mola, z którego można podziwiać ... więcej »

Na terenie miejscowości, wzdłuż ul. Kapitańskiej można spotkać tablice historyczne pokazujące i opisujące wygląd Chłopów z dawnych lat. Dużym zainteresowaniem turystów cieszy się ... więcej »

ul. Kapitańska

Chłopy Zabytkowa Miejscowość Chłopy jako całość miejscowości są wpisane do rejestru zabytków ze względu na zachowany tutaj stary układ zabudowy oraz wiele zabytkowych chałup szachulcowych... więcej »

Nadmorski Szlak Turystyczny - E9 Okazuje się, że wczasy nad Bałtykiem nie muszą się ograniczyć jedynie do kąpieli morskich i słonecznych. Na przestrzeni prawie 380 kilometrów został poprowad... więcej »

Obelisk 16-ty Południk Będąc w Chłopach lub przejazdem na trasie nadmorskiego szlaku rowerowego (czerowny), ok. 300m w kierunku Mielenka można zobaczyć miejsce, gdzie przebiega 16 południk ... więcej »

ul. Kapitańska 57

Niedawno powstałą atrakcją jest siłownia plenerowa, która znajduje się tuż przy ul. Morskiej. Siłownia wyposażona jest w 16 urządzeń do ćwiczeń, z których jednocześnie mogą korzysta... więcej »

ul. Morska

Przez Chłopy prowadzi kilka szlaków rowerowych, którymi proponujemy wybrać się na wycieczki: 1/Mała Pętla (7 km) - Trasa: Sarbinowo - Chłopy – Mielonko  2/Duża ... więcej »

Mielno Mielno jest dużą wsią nadmorską w północno-zachodniej Polsce położoną w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim nad jeziorem Jamno. Miejscowość jest siedzib... więcej »

Unieście Unieście położone jest na mierzei wytworzonej pomiędzy jeziorem Jamno a Morzem Bałtyckim, w sąsiedztwie Mielna. Interesujące położenie Unieścia pozwala na niemal jednoczesne korzystanie... więcej »

Jezioro Jamno Jezioro Jamno jest jedną z głównych atrakcji gminy Mielno (z Chłopów jest około 6 km). Mielno i Unieście położone są na mierzei pomiędzy jeziorem Jamno i Bałtykiem. J... więcej »

Gąski Gąski są małą, letniskową miejscowością położoną na zachodnim wybrzeżu, w gminie Mielno. Od zachodu najbliższe Gąskom jest Ustronie Morskie, kierując się na wschód trafimy do miejscowośc... więcej »

Sarbinowo Sarbinowo to niewielkie, spokojne letnisko położone na zachodnim wybrzeżu, w gminie Mielno. Znajduje się ono w odległości ok. 2km od miejscowości Chłopy. Co ciekawego czeka na Turyst&oacu... więcej »

Ustronie Morskie Ustronie Morskie położone jest na Pomorzu Zachodnim. Piaszczysta, czysta plaża zachęcająca do kąpieli morskich i słonecznych, molo spacerowe, wspaniały nadmorski klimat, malowniczy k... więcej »

Kołobrzeg Spędzając wczasy w Chłopach powinniśmy odwiedzić również miasto Kołobrzeg, położone jest na Pomorzu Zachodnim u ujścia rzeki Parsęty do Bałtyku, około 30 kilomter&oacu... więcej »

Koszalin Koszalin leży w województwie zachodniopomorskim i jest drugim ośrodkiem miejskim na Pomorzu Zachodnim. Znajduje się na Pobrzeżu Koszalińskim, w dorzeczu rzeki Dzierżęcinki, nad jezior... więcej »

Mapa Szlaku latarni morskich w Zachodniopomorskiem Szlak Latarni Morskich prawie przez cały czas wiedzie wybrzeżem. Jedynie między Niechorzem a Kołobrzegiem wchodzi na chwilę w głąb lądu (ok. 10km), ... więcej »

Latarnia morska w Gąskach Latarnię w miejscowości Gąski zbudowano pod koniec XIX wieku. Jej wysokość - 41,2 metra. Latarnia usytuowana jest 112 metrów od brzegu Bałtyku, niedaleko drogi z Ust... więcej »

ul. Gąski 41, 76-034 Sarbinowo

Latarnia morska w Kołobrzegu Latarnię w Kołobrzegu wybudowano w centrum miasta Kołobrzeg, na byłym forcie. Dzięki tej lokalizacji można było postawić wysoką wieżę z czerwonej cegły. Latarnię jest udo... więcej »

ul. Morska 1, 78-100 Kołobrzeg

Ta atarkcja to idealna alternatywa dla wszystkich miłośników morskich podróży. Statek MILA odpływa z przystani „Tramp”. Bardzo łatwo odnaleźć właściwy pomost, ze względu... więcej »

ul. Chrobrego 32, Mielno

Park Linowy Tukan to świetna zabawa dla najmłodszych, ale i dla tych trochę starszych. To wspaniałe miejsce, pełne emocjonalnych przeżyć. Tutaj możesz przełamać swoje lęki wysokości i wykazać się dużą... więcej »

ul. Chmielna 4, Mielno

Ogrody Tematyczne Hortulus to idealne miejsce dla miłośników natury. Jest to kompleks ogrodów pokazowych tworzonych już od ponad 25 lat z miłości do natury i z potrzeby dzielenia się tym... więcej »

ul. Dobrzyca 76, 76-038 Dobrzyca,

Escape Room Mielno - Monster House jest to świetna zabawa, pełna niesamowitych przeżyć. To gra polegająca na rozwiązaniu szeregu zagadek, prowadzących do wydostania się z pokoju o wyznaczonym cza... więcej »

ul. Słoneczna 1, Mielno

W XIII w. na terenie Chłopów była słowiańska osada, której nazwa wzięła się od otaczających borów – Borowo. Chłopy zachowały tradycyjny układ rybackiej osady z chatami ozdob... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00