Opis

ZAPRASZAMY w okresie od czerwca do sierpnia, pole wyboru 400m od, zacisznie, ZWIERZĘTA AKCEPTOWANE, miła i spokojna atmosfera.

WARUNKI SANITARNE dobre 3 × WC , 2 × PRYSZNIC, duży zlewozmywak do naczyń.

OBIEKT ZAMKNIĘTY, parking na miejscu, możliwość grilowania,  smażenia ryb, 150m do sklepu i stołówki, 6min spacerku do plaży i Molo.

CHŁOPY leżą między MIELNEM a SARBINOWEM, to jedyna zachowana wieś rybacka w Polsce.

Jest piękne MOLO, przystań RYBACKA, gdzie można kupić codziennie świeżą rybę.

 

 

Wyposażenie

OFERUJEMY WYPOCZYNEK w 7 przyczepkach kempingowych.
Każda przyczepka posiada TARAS Z ZADASZENIEM, aneks kuchenny - lodówka, kuchenka gazowa, czajnik, naczynia, meble turystyczne, stół i krzesła.

Cennik

CENNIK  2023

od 35zł do 40zł od osoby za dobę 

 

Wyślij zapytanie

KEMPINGI Z TARASAMI

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Waldemar Bartosch, K. Wielkiego 43A / 4, 64-920, Piła, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.172 wyświetlenia w 2023r.
KEMPINGI Z TARASAMI

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu chlopy.pl

+48 504 102 636
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00