Opis

O naszym domu

Przez cały rok proponujemy wypoczynek w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych.  Nasza kuchnia domowa oferuje szeroki wybór potraw dla dzieci i dorosłych.  Nasz obiekt jest położony około 230 m od szerokiej, piaszczystej i cichej plaży oraz pięknego mola, a całość jest ogrodzona,  co zapewnia spokojny i bezpieczny wypoczynek. Każdy pokój posiada telewizor, łazienkę z natryskiem i umywalką.

Budynek A składa się z pokoi oraz wspólnych aneksów kuchennych z lodówką, a w budynku B, oprócz aneksów, znajdują się również pokoje z czajnikiem i zastawą stołową. Pokoje w budynku A znajdują się na II i III piętrze z niedużym balkonem. Natomiast w budynku B pokoje są rozlokowane na parterze i I piętrze z wejściami z zewnątrz budynku, a dodatkowo zadaszony taras z ławkami i stolikami.

 

Chłopy to piękna nadmorska miejscowość położona nad Morzem Bałtyckim, oferująca wiele atrakcji i udogodnień. Przede wszystkim jednak, to idealne miejsce na wypoczynek i relaks w otoczeniu przyrody. Plaże są piękne, a krajobraz jest niesamowity.

Miejscowość posiada bogatą infrastrukturę turystyczną, liczne restauracje, bary i sklepy. Znajdują się tu również liczne atrakcje turystyczne jak muzeum Skarbnica Wioski rybackiej, Obelisk 16 Południk.  W Chłopach można również skorzystać z licznych możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu, takich jak spacer po plaży, jazda na rowerze, pływanie. Miejscowość jest łatwo dostępna, dzięki czemu łatwo można ją zwiedzić.

Chłopy to idealne miejsce do wypoczynku i zrelaksowania się w otoczeniu pięknych plaż i widoków.

 

Wyposażenie

Oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe o wysokim standardzie z dużym bezpiecznym parkingiem, boiskiem do piłki siatkowej.
Nasz obiekt oferuje również bezpłatny dostęp do internetu, bezpłatny ogrodzony parking (ok. 100 m od naszej posesji), grill.

Cennik

Ceny wynajmu są elastyczne i zależne od terminu planowanego wypoczynku.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny:169 wyświetleń w 2023r.
Pokoje Słoneczko

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu chlopy.pl

+48 943 165 777 +48 606 249 828
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00